Jalyna Sadovnikova: "АВК це не просто організація, яка гуртує навколо себе..."

Jalyna Sadovnikova в facebook:

АВК це не просто організація, яка гуртує навколо себе велосипедні ініціативи з усієї України, насправді це суперсила, яка змінює наші міста в кращу сторону. І хоч вони і називаються Асоціацією велосипедистів _Києва_, та вплив цієї ГО вже давно переріс столицю і шириться країною. Об этом сообщает vseizvestia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Тому тим, кому не шкода витратити кілька секунд, щоб поставити їй лайк під відео на ютуб, я буду дуже сильно вдячна тому шо всі великі зміни починаються з маленьких кроків, навіть якшо в даному випадку це буде лише ваш лайк

# спасібапожалуста

# LikeAndShare Привіт, друзі!

Ми спробували пояснити за 90 секунд, навіщо існує Асоціація велосипедистів Києва, над якою проблемою працює і як кожен може зробити ... Київ кращим і швидшим. Наше відео про те, яку вигоду отримує місто і його жителі від велосипеда.

Як ми дізнаємось, що ви думаєте про відео Ставте лайк під відео на ютубі! Відео ми подали на конкурс, тому ваша підтримка дуже важлива для нас. Голосування на ютубі триватиме до 10 липня.

Якщо серйозно За рівнем заторів Київ наздоганяє Москву. Нам не до жартів, хоча й смішно, бо рішення таке просте і очевидне. І його навіть не треба винаходити - велосипед.

Якщо хочеться більше конкретики До ваших послуг наш сайт http//avk.org.ua/ і сторінка в фб Асоціація велосипедистів Києва . Статистику, яка використовується у відео, взято з транспортної моделі Києва - http//avk.org.ua//tretyna-pojizdok-na-avto-v-kyjevi-vidb/

Подяки Ми вдячні всім велоініціативам у місті за те, що вони є, і віримо, що кількість людей на велосипедах у Києві в будній день може бути не меншою, ніж на CriticalMass Kyiv ! А у вихідні хай буде стільки, скільки збирає Велодень_Київ

Ми вдячні всім нашим членам і волонтерам за те, що ми робимо Київ велосипедним разом - даємо киянам можливість сісти на велосипед під час безкоштовних велопрокатів, показуємо Київ під час велоекскурсій, вчимо ПДР у Велошколі з безпеки руху, допомагаємо в халепі на дорозі разом з MotoHelp , надихаємо на акціях Велосипедом на роботу, задаємо моду під час Велопарад дівчат #KyivCycleChic , рахуємо кількість велосипедистів під час щорічних підрахунків і багато-багато іншого.

Ми вдячні всім людям, які беруть участь у наших акціях і підтримують велосипедний Київ.

Ми вдячні Київська міська державна адміністрація - офіційна сторінка , Київська міська рада і Кличко - мер , хоча нам хочеться більшого. Без вашої підтримки Києву ніколи не стати містом для людей, а проекту Стратегії 2025, де частку поїздок на велосипеді визначено як 5, не втілитися в життя.

Ми вдячні всім нашим партнерам - громадським організаціям не лише в Києві, але й по всій Україні - разом ми сила!

Ми вдячні bike-friendly бізнесу, який дружній до велосипедистів не лише на словах, але й у справах.

Ми дякуємо всім донорам АВК, хто як і ми, повірили в можливість змін і підтримали нас на шляху до них.

І, нарешті, ми вдячні оператору та режисеру Pavel Suslyakov за те, що допоміг нам втілити наш задум у відео, Костя Спейс - за те, що написав музику, Ievgen Chernetsov - за ідею з сирниками. Ми в захваті від результату. Якщо вам теж подобається відео, дайте про це знати лайком на ютубі.

# КрутиПедаліКиїв

ТОП новости

Вход

Меню пользователя